22 березня у 3 класі зустрічали пташок. До Дня 40 святих школярі разом зі своєю вчителькою Шульженко Вірою Олексіївною співали веснянки, смакували тістечками-жайворонками та закликали пташок .
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів .22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.
Цього дня в нашій школі була організована виставка малюнків на тему "Вода і людина". Старшокласники переглянули документальний фільм "Велика таємниця води"
21 березня всі бажаючі учні взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "КЕНГУРУ". Сьогодні разом з нами понад
6 000 000 учасників з понад 90 країн світу.Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики. Нашими учасниками були учні 2-9 класів.
„Поезія, - говориться в рішенні ЮНЕСКО, - може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу. Отож сьогодні,21 березня, в нашій школі пройшов День поезії, присвячений іноземним поетам, а саме німецьким. Вчителькою німецької мови Геращенко С. П. був проведений позакласний захід на тему "Der Welttag der Poesie ". Учні 7-8 класу декламували вірші відомих німецьких поетів Г. Гейне, В. Гете та Ф. Шіллера. Лунали поетичні твори і у аудіозаписі. Учні мали змогу порівняти своє виконання віршів з виконанням представниками німецького народу.
Сьогодні, 7 березня, святкувала наша школа Міжнародний жіночий день 8 Березня. Концертну програму для гостей готували всі разом, від 2 класу до 9 - го. Кого тільки не було серед артистів! Це і "Олег Винник", і "Григорій Лепс", і навіть цілий бабський "лісапетний батальйон" з Попандопалом та атаманом Грицьком! Другокласники показали дивакуватий танок джентльменів, третьокласники виконали пісню про бабусеньку так представили ніжний та теплий танок з рушничками. Учні 4 класу показали сценку, якою закликали всіх дорослих бути уважними до своїх дітей, приділяти їм більше уваги, проводити разом з ними більше спільних справ.
За 7 тижнів до Великодня, який цьогоріч випадає на 28 квітня, починається Великий піст - із 11 березня до 27 квітня. А ще за тиждень до цього проходить сирна седмиця (Масниця). Таким чином, Масляна 2019 розпочалася у понеділок, 4 березня, і триватиме до Прощеної неділі 10 березня.
В нашій школі вже стало традицією на цьому тижні влаштовувати ласування млинцями та святкуваня Масляної.
27 лютого команда юнаків КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БРАТЕНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІ СТУПЕНІВ» взяла участь у чемпіонаті України з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України), який проходив у м. Валки на базі Валківського ліцею імені О. Масельського.
У змаганнях брали участь команди Богодухівського, Кегичівського, Коломацького, Нововодолазького та Зачепилівського районів, міста Люботин, Нововодолазької та Зачепилівської об’єднаних територіальних громад.
За результатами зіграних матчів, команда юнаків КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БРАТЕНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІ СТУПЕНІВ» (середня вікова група) – зайняла ІІІ місце, керівник команди Линник Сергій Миколайович.
Вітаємо юних баскетболістів і бажаємо нових перемог!
Сьогодні у річницю народження великої української поетеси Лесі Українки вчителем української мови та літератури Огер А. А. проведено захід "Довго щирими словами до людей промовлятиму я..."
Сьогодні,19 лютого ми відзначаємо День державного Герба України.
З найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Зображення тризуба археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих з першого століття нашої ери. Символ відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, в українських землях з II ст. Існує близько трьох десятків теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдності світу і т.д.).
За часів Київської Русі тризуб був родовими знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах.
За матеріалами енциклопедії: Посли київського князя Ігоря (912-945 рр.) при укладанні договорів з візантійцями мали свої печатки з тризубом. Київський князь Володимир Святославович (980-1015 рр.) карбував тризуб на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з іншого - тризуб.
Як державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.