Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Українська федерація учнівського спорту» цього року було започатковано проведення нового масштабного Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого фестивалю серед школярів - Challenge Fest. Проведення даного заходу було заплановано на 24 вересня 2019 року одночасно у всіх регіонах України.
В рамках цього фестивалю в школі було проведено спортивний флешмоб «Jump Squats» (стрибок с напівприсяду у кількості 14 разів, що символізують кількість здобутих медалей учнями закладів загальної середньої освіти на міжнародних змаганнях) та змагання на швидкісне складання "кубика Рубика"
Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру. В нашій школі заходи до цього дня пройшли сьогодні, 20 вересня.
В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в школі проходять заходи щодо профілактики, запобігання проявів жорстокості серед школярів. На "круглих столах", в дискусіях діти вчаться розрізняти булінг від звичайного конфлікту. Діти отримали інформацію про те, що 18 грудня 2018 року було ухвалено закон України №2657-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення.
Водночас класні керівники повідомили, що 5 лютого 2019 року було винесено перше судове рішення за фактом цькування у школі.
Всеукраїнський Олімпійський урок, який з 2005 року проводиться за ініціативи президента НОК України Сергія Бубки по всіх куточках країни, стартував і у Братеницькій школі. Сьогодні , 9 вересня, вчителем фізичної культури Линник С. М. був організований і проведений урок-мандрівка олімпійськими стежками. Учні актуалізували свої знання про олімпійських чемпіонів,про юнацькі олімпійські ігри.
Основною метою олімпійського уроку було виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Класними керівниками проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». На класних годинах у 5 класі була проведена вікторина "Знай та виконуй правила дорожнього руху", під час якої діти згадали правила безпеки на дорогах. У 8 класі була створена стіннівка «Безпека на дорозі». А молодші школяри змогли ознайомитися з правилами поведінки пішоходів та велосипедистів завдяки інформації у вестибюлі школи "Безпечна дорога до школи" та виконати практичні завдання на шкільному майданчику зі світлофором та "зеброю"
Вже традиційно Перший урок у новому навчальному році вчителі присвячують темі Батьківщини, родини,миру, взаємовідносин між людьми. Класний керівник 8 класу Солодовник Л. В. запропонувала вихованцям розмову про славетних українців, а найменші школярики разом з Шульженко В.О. говорили про те, що діти можуть єднати Україну.
"Мистецтво жити гідно" - так лунала тема уроку у 9 класі, де Огер А. А. розглядала з випускниками приклади гідної поведінки та життя різних представників українського народу. П'ятикласники разом з кл. керівником Поляковою Н. Ю. переглянули відеоролики про безцінні багатства України та поспілкувалися на тему збереження їх для наступних поколінь.
І ось знову — свято у школі. День Знань! Лунає срібним голосочком веселий дзвінок, кличе до школи дітей, батьків, вчителів і гостей, у кожному серці він будить щось своє, найпотаємніше, найдорожче. А найцікавіше сьогодні першокласникам, бо це вони вперше переступлять поріг школи, яка на довгі роки стане їм рідним домом. Як же вони хвилюються, як чекають цієї миті ще зовсім маленькі дівчатка і один хлопчик, несучи в руках важкий портфель з новенькими зошитами і книжками і пишні букети квітів. Все для них незвичне, все вперше. Тому і найбільша увага їм — першокласникам. І хоч у кожній школі свято Першого дзвоника проходить по-різному, та є одне спільне для всіх — це ті малесенькі школярі, яких зустрічає школа, і ті, хто останній рік іде до цього дому учнем, бо, як підійде чарівний травень до шкільного порогу, попрощаються вони з уроками, а ще через трохи і зі школою. А сьогодні всі хвилюються, стоять збуджені, веселі.