Новацією 19-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який відбудеться 8 листопада, стане те, що учасники зможуть майже одразу перевірити свою роботу.
Про це розповів в ефірі Українського радіо автор диктанту - доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Читати далі...
З 08 квітня 2019 розпочався прийом заяв про зарахування до 1-х класів 2019/2020 навчального року.
Для зарахування дитини до закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, необхідна заява одного з батьків дитини, подана особисто до 31 травня (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до “Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” (наказ МОН України від 16.04.2018 №367).
До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
Крім того, заява та вище перелічені документи до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.
Святкування Дня веб-майстрів неформальна подія і відбувається в першій декаді квітня. Професійне свято веб-майстра виникло після 2010 року. Ми святкуємо його 4 квітня.Впроваджуючись в новітні тенденції загальнокультурного простору необхідно зауважити, що професіонали веб-майстри привнесли в нашу реальність особливий відтінок й колорит, проклавши своєрідний місточок для всіх бажаючих абсолютно природно використовувати ці новітні технології без необхідності поринання в нескінченні думки про те, як все це влаштовано.
Учні 9 класу якраз у цей день вчаться створювати власний сайт. А от 8 - класники вчаться програмувати.
Сьогодні Інтернет-розробники та веб-майстри всього світу святкують Міжнародний день Інтернету.
Святкування відбувається 4 квітня – у день смерті святого Ісидора Севільського, покровителя учнів та студентів, який створив першу в історії енциклопедію «Etymologiae» в 20 томах. У 1998 році Папа Римський Іван Павло II визнав всесвітню мережу скарбницею людського знання.
У 1999 році було представлено кандидатів на роль заступника Інтернету – святі Ісидор, Текла й Педро Регаладо. Ватикан доволі довго вибирав між кандидатами і тільки у 2000-му почав схилятися до думки, що найкращим покровителем мережі буде святий Ісидор. Аргументуючи своє рішення призначити саме цього святого покровителем Інтернету, Іван Павло II сказав, що Інтернет — це своєрідна енциклопедія людських знань. Крім того, саме Ісидор Севільський уперше застосував у своїй праці систему перехресних посилань, що віддалено нагадує гіперпосилання, які використовують у мережі. Дата 4 квітня – 4.04 – нагадує поширену помилку 404 («Сторінку не знайдено»)
16 жовтня у школi пройшло свято ,, Козаку - найперше воля,козаку - найперше честь". Організували та провели його вчитель зарубіжної літератури Солодовник Л. В. та вчитель української мови та літератури Огер А. А. На святі панувала приємна та затишна атмосфера. Школа немов би перетворилася на справжній козацький кіш. Було все: і козаки, і коні, і козацька каша, і розваги. І все свято супроводжували сміх, жарти, пісні. Особливо вражена була наша малеча . Ну , звичайно, чому б не радіти, коли батьки допомогли їм виготовити таких чудових "коней"! А хлопчаки смогли себе уявити справжніми козаками, з шаблюками та дивовижними козацькими шапками.
З 30 грудня розпочинаються зимові канікули. Погода виявляє себе зовсім непередбачувано. То снігом засипає, то дощик накрапує, а потім ще й морозець прихватить. Будьте обережні під час ожеледиці!